Blacharz samochodowy

Pracodawca: Zeitmann
Miejsce pracy: Niemcy, Monachium
Ogłoszenie nieaktualne!
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy:

Obecnie dla naszego niemieckiego klienta poszukujemy pracowników na stanowisko:

Obowiązki:

- Naprawa uszkodzeń, wgnieceń, wymiana elementów,

– Wyrównywanie zagnieceń blacharki,

– Przygotowanie blachy, szpachlowanie, szlifowanie, montowanie,

- Naprawy powypadkowe z użyciem ramy do prostowania karoserii,

- Spawanie karoserii.

Wymagania:

- Wykształcenie kierunkowe,

- Minimum rok udokumentowanego doświadczenia w pracy jako blacharz samochodowy

- Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny),

– Dyspozycyjność, dokładność, sumienność,

– Gotowość do podjęcia długo terminowej pracy w Niemczech.

- Pracę w stabilnej firmie na dłuższy okres czasu,

- Umowę o pracę na warunkach niemieckich,

– Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek,

- Zakwaterowanie zapewnia pracodawca,

- Praca od poniedziałku do piątku po 8 godzin dziennie,

– Możliwość wypracowywania nadgodzin,

- Wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym,

- Atrakcyjne wynagrodzenie.

Informacje:

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 12 661 64 00 lub o przesyłanie następujących dokumentów aplikacyjnych:

- CV ze zdjęciem (mile widziane CV w języku niemieckim) drogą elektroniczną na adres: rekrutacja@zeitmann.pl z dopiskiem Blacharz/Niemcy. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.